Güzel Kursum,

Okul çıkışı zamanımı güzelleştirdiğin için sana binlerce kez teşekkür ederim. Bana sadece İngilizceyi değil daha bir çok şeyi öğretin. Zamanı unutturup eğlenceyi hatırlattın çünkü kafam gerçekten o sıkıcı ve bir o kadar bunaltıcı derslerle doluydu. (İngilizceyi saymazsak.) Bana her anı sevdirdiğin için tekrar teşekkür ederim. Bana sadece iki katlı gösterişli bir bina olmadığını kanıtladın.

Beni hatırlamazsın ama seni seven arkadaşın Başak…


 

Seni hatırlamamak mümkün mü Başakcığım?

Bizde seni çok seviyoruz… 😀

Başak ESEN – Melahat Faraçlar İ.O. 6.sınıf öğrencisi

Kursta İngilizce konuşmamı geliştirdim. Kursta yeni kelimeler öğreniyorum. Okulla aynı müfredatla gitmediğimiz için kendimi şanslı buluyorum. Hem okulda hem burada farklı şeyler öğreniyorum. Bazı konuları burada işledikten sonra okulda işleyip pekiştiriyorum.

Her üniteden sonra sınav oluyoruz. ve öğrendiklerimizi sergiliyoruz. Tabii ki ünite araları şarkıları çok seviyorum. Çok zevkli geçiyor. Bazen derslerin nasıl geçtiğini anlamıyorum. Çok çabuk bitiyor. Song Bingo’ları kendimiz hazırlıyoruz ve bu sayede yeni şarkılar keşfediyoruz. Kursu çok seviyorum ve seneye kesin geleceğim.

Ayşe Nur UÇAR – Melahat Faraçlar İ.O. 6.sınıf öğrencisi

Öğrencimizden akrostiş şiir:


 

  • İ stediğim kadar İngilizce bilmesemde
  • e kadar İngilizce öğrendiğimi biliyorum.
  • üzel bir okul burası
  • İ ngilizce kelimeler öğrendim.
  • istening dinlemek olduğu gibi
  • İ ngilizce öğrendim az da olsa çok da olsa
  • eki benim adım
  • emile adında arkadaşım yok ama arkadaşlarım var
  • minim burayı sevdiğime 😀
Zeki Serhan TUR – Mustafa Kemal Ayanoğlu İ.O. 3.sınıf öğrencisi

Ben bu kursu çok ama çok seviyorum. Biz burada eğlenceli bir şekilde ders işliyoruz. Herkes çok neşeli ve güler yüzlü. Tamamen kolej eğitimi gibi. Bir insan bundan başka ne isteyebilir ki?

Zeynep DİNÇ – Mustafa Kemal Ayanoğlu İ.O. 4.sınıf öğrencisi

Bu kurs hakkında düşüncelerim: Şu ana kadar gittiğim en güzel kurstu. Derste çok güzel İngilizce oyunlar oynuyoruz. bu kurs benim İngilizce’mi bayağı geliştirdi. Öğretmenlerin şefkatinden bahsetmiyorum bile. Kısacası yaşa İngiliz Dil Akademisi!…

Hatice Gülfer YILDIZ – Mustafa Kemal Ayanoğlu İ.O. 4.sınıf öğrencisi

Ben şahsen bu kurstan çok memnun kaldım.Çünkü kurstan öğrendiğim şeyleri çabuk kavrayabiliyorum. Burayı çok seviyorum. Yaptığımız her şeyden memnun kaldım. Böyle bir kurs yapmak kimin aklına geldiyse ellerine sağlık…

Şevval ŞANLI – Mustafa Kemal Ayanoğlu İ.O. 4.sınıf öğrencisi

Ben bu kurstan çok memnunum çünkü bu kurstan çok şey öğreniyorum. Ayrıca ben eskiden çok az İngilizce biliyordum. Ama bursa geldiğimden beri daha çok İngilizce öğrendim. Öğretmenim de çok sevecen ve çok da iyi kalpli birisi. Onun için ben bu kursu çok seviyorum. Hatta bu kurs için bir söz buldum. ” İNGİLİZCE İNGİLİZCE SENİ ÇOK SEVİYORUM!…”

Emre Salih AKGÖL – Mustafa Kemal Ayanoğlu İ.O. 4.sınıf öğrencisi

Ben kurstan çok memnun oldum.Öğretmenimi de çok sevdim. bize her şeyi ayrıntılı bir şekilde anlatıyor. Sınıflarda çok güzel. Rahat bir şekilde ders işleyebiliyoruz. Zaten ben de İngilizceyi çok seviyorum. Kısacası İngiliz Dil Akademisi çok güzel…

Cansu COŞKUN – Mustafa Kemal Ayanoğlu İ.O. 4.sınıf öğrencisi

Kurs çok güzeldi, çok eğlendik. Kışın tekrar geleceğim.Yazın maalesef gelemiyorum ama herkese tavsiye ederim. Dersler çok güzel geçti. Tabii Özge öğretmenim sayesinde…

Çiğdem AKTOP & Ömer GÜRMAN – Mustafa Kemal Ayanoğlu İ.O. 3.sınıf öğrencileri

Geçen seneden beri İngiliz Dil Akademisi’ne gidiyorum. Kursun çok yararını gördüm. Eğlenceli aktivitelerle İngilizcemi geliştiriyorum. İngilizce öğrenmek isteyen bütün arkadaşlarıma bu kursu öneriyorum.

Ceren TEPELİ – Mustafa Asım Cula İ.O. 5.sınıf öğrencisi